TARANKO Fotel O rustikálne jedálenské kreslo nový orech / hnedý vzor (A4 0904)
351.00 €
Do obchodu
Rustikálne jedálenské kreslo s opierkami na ruky FOTEL O Vás okamžite očarí. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 59,5x42x98,5 cm, šírka sedu je 47 cm a výška sedu... Celý popis
Popis
Rustikálne jedálenské kreslo s opierkami na ruky FOTEL O Vás okamžite očarí. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 59,5x42x98,5 cm, šírka sedu je 47 cm a výška sedu je 51,8 cm. Kreslo oplýva svojím zaujímavým dizajnom a ladnými krivkami. Konštrukcia kresla je vo farebnom prevedení nový orech a operadlo…
Parametre
| HĹBKA | 42 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
| VÝŠKA | 98.5 cm |
| ŠÍRKA | 59.5 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fotel O |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,8 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | nový orech / hnedý vzor (A4 0904) |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A4 0904 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | nový orech / hnedý vzor (A4 0904) |
| MATERIÁL | masív / látka |