TARANKO Florencja FL-S2 rozkladací jedálenský stôl vanilka / dub Florencja
1057.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl FLORENCJA FL-S2 z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si získa srdce každého obdivovateľa. Rozmery stola sú... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl FLORENCJA FL-S2 z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si získa srdce každého obdivovateľa. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 140-190x95x77,5 cm. Nesmiernu praktickosť v podobe rozkladacej funkcie určite oceníte. Stôl dekoruje nežné a chutné farebné prevedenie…
Parametre
| ŠÍRKA | 140 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.25 m3 |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA 2 | 190 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 68.4 kg |
| VÝŠKA | 77.5 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 72 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL-S2 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | vanilka / dub Florencja |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | vanilka / dub Florencja |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |