TARANKO Florencja FL-S1 rozkladací jedálenský stôl so skrinkou vanilka / dub Florencja
1722.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl so skrinkou FLORENCJA FL-S1 z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si získa srdce každého obdivovateľa. Rozmery... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl so skrinkou FLORENCJA FL-S1 z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si získa srdce každého obdivovateľa. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 90-290x113x77,5 cm a rozmery skrinky sú (ŠxHxV): 68x44,6x126,5 cm. Skrinka slúži na odloženie častí stola, ktoré sa…
Parametre
| HĹBKA | 113 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 140 kg |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.56 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 133 kg |
| VÝŠKA | 77.5 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ŠÍRKA 2 | 290 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL-S1 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 90 - 290 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | vanilka / dub Florencja |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodná dyha / masív / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | úložná skrinka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | viac ako 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | vanilka / dub Florencja |
| MATERIÁL | prírodná dyha / masív / MDF |