TARANKO Diament DI-S1 rozkladací jedálenský stôl biela / dub Diament
1133.00 €
Do obchodu
Spríjemnite si stolovanie a spravte ho jedinečným s rustikálnym rozkladacím jedálenským stolom DIAMENT DI-S1. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 140/290x90x77,5 a je... Celý popis
Popis
Spríjemnite si stolovanie a spravte ho jedinečným s rustikálnym rozkladacím jedálenským stolom DIAMENT DI-S1. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 140/290x90x77,5 a je vyrobený v nádhernom prevedení biela v kombinácii s dubom Diament, ktoré spolu dokonale ladia. Užívajte si spoločné chvíle s rodinou…
Parametre
| ŠÍRKA | 140 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 290 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 77.9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.4 m3 |
| VÝŠKA | 77.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 82 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diament DI-S1 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 290 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub Diament |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub Diament |
| MATERIÁL | masív / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |