SIGNAL Nelson okrúhly jedálenský stôl dub medový
170.15 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl NELSON oplýva svojím nežným a jednoduchým dizajnom, ktorým si získa Vaše srdce. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 90x90x75 cm. Nielen, že je... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl NELSON oplýva svojím nežným a jednoduchým dizajnom, ktorým si získa Vaše srdce. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 90x90x75 cm. Nielen, že je stôl unikátnym dizajnovým kúskom, navyše Vás s blízkymi zhromaždí pri chutnom jedle. Vyrobený je z dyhovanej MDF (drevovláknitá doska)…
Parametre
| VÝŠKA | 75 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nelson |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub medový |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub medový |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne drevo |