SIGNAL Fiord jedálenský stôl biela
161.00 €
Do obchodu
Štýlový jedálenský stôl FIORD je svojimi rozmermi vhodný aj do menšej jedálne či kuchyne. Je vyrobený v kombinácií MDF a dreva v bielom prevedení. Za stôl... Celý popis
Popis
Štýlový jedálenský stôl FIORD je svojimi rozmermi vhodný aj do menšej jedálne či kuchyne. Je vyrobený v kombinácií MDF a dreva v bielom prevedení. Za stôl možno pohodlne usadiť 4 osoby.
Parametre
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 21 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| POČET BALÍKOV INTERNÝ | 1 ks |
| HĹBKA | 70 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fiord |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | MDF / drevo |