SIGNAL Colin B Velvet jedálenská stolička zelená
66.00 €
Do obchodu
S jedálenskou stoličkou COLIN B VELVET bude Vaša kuchyňa dýchať elegantnosťou. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51x45x84 cm. Výška sedu je 49 cm. Pohodlné sedenie... Celý popis
Popis
S jedálenskou stoličkou COLIN B VELVET bude Vaša kuchyňa dýchať elegantnosťou. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51x45x84 cm. Výška sedu je 49 cm. Pohodlné sedenie v stoličke Vám zabezpečí kombinácia látky a kovu. Látka je v prevedení Bluvel 78 (zelená) a nožičky v čiernom farebnom prevedení.…
Parametre
| HĹBKA | 45 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| ZNAČKA | SIGNAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Colin B Velvet |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Bluvel 78 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zelená |
| MATERIÁL | látka / kov |