Rošt v pevnom ráme 140x200 cm Tempo Kondela
150.10 €
Do obchodu
Kovový rošt 7867 podporuje vlastnosti ortopedické matrace. V strednej časti je spevnenie kovovou časťou.Pravá aj ľavá časť roštu sa skladá zo 13 lamiel, ktoré... Celý popis
Popis
Kovový rošt 7867 podporuje vlastnosti ortopedické matrace. V strednej časti je spevnenie kovovou časťou.Pravá aj ľavá časť roštu sa skladá zo 13 lamiel, ktoré sú v gumových puzdrách na pevnom kovovom ráme. Rošt má teda celkom 26 lamiel.Farba:čierna / prírodnáMateriál:kov / drevoRozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 200 cmvýška: 4,5 cmPočet lamiel:2x13 ksHmotnosť:17 kg
Parametre
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 4,5 cm |
| POČET LAMIEL | 2x13 |
| ROZMER | 140x200 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
| Hmotnosť | 17000.000g |