Rolovaný latkový rošt PLAZA Tempo Kondela 90x200 cm
20.80 €
Do obchodu
Rolovaný latkový rošt PLAZA tvorí lamely vyrobené zo smrekového dreva spojené páskou. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s matracom ideálne prispôsobuje... Celý popis
Popis
Rolovaný latkový rošt PLAZA tvorí lamely vyrobené zo smrekového dreva spojené páskou. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s matracom ideálne prispôsobuje tvaru a hmotnosti tela, čo poskytuje plný komfort spánku a garantuje zdravý odpočinok.
Počet osadených lamiel je 14. Položte naň pružinový matrac, z oboch tak vyťažíte maximum. Lamelové rošty totiž odborníci odporúčajú kombinovať práve s pružinovými matracmi.
Farba:prírodný smrek
Materiál:smrekové drevo / látka
Dostupné rozmery:80x200 cm90x200 cm120x200 cm140x200 cm160x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Šírka lamiel:7 cm
Hrúbka lamiel:1,8 cm
Hmotnosť:8 kg / 9 kg / 12 kg / 14 kg / 16 kg
Parametre
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Praktický |
| POČET LAMIEL | 16 |
| POČET LAMIEL | 14 |
| DEKOR | Smrek |
| TYP ROŠTU | Rolovateľný |
| ŠÍRKA LAMIEL | 70 mm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Hmotnosť | 16000.000g |