PYKA Kuba 170/250 rozkladací jedálenský stôl drevo D3
808.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl KUBA 170/250 si nájde miesto v každej domácnosti a stane sa nenahraditeľným pomocníkom pri akejkoľvek činnosti. Je charakteristický... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl KUBA 170/250 si nájde miesto v každej domácnosti a stane sa nenahraditeľným pomocníkom pri akejkoľvek činnosti. Je charakteristický kvalitou materiálu a svojím nevšedným vzhľadom s krásnym povrchom. Rozmery stola sú: 170-250x90x80 cm. Na predĺženie stola možno použiť 2…
Parametre
| ŠÍRKA | 170 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 40 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA 2 | 250 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kuba 170/250 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 170 - 250 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | drevo D3 |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / prírodná dubová dyha |