Polohovací lamelový rošt Systema Flex Dřevočal 90 x 200 cm
137.10 €
Do obchodu
Lamelový polohovací rošt Systema Flex umožňuje zdvihnutie hlavovej aj nožnej časti lôžka pomocou textilného úchytu.Rošt má 28 lamiel uložených v kaučukových... Celý popis
Popis
Lamelový polohovací rošt Systema Flex umožňuje zdvihnutie hlavovej aj nožnej časti lôžka pomocou textilného úchytu.Rošt má 28 lamiel uložených v kaučukových pätkách. V oblasti hrudníka je 5 lamiel s možnosťou nastavenia tuhosti podľa priania užívateľa.Dostupné rozmery:200x80 cm200x90 cmRošty sa dodávajú o 5 cm kratšie a o 1 cm užšie oproti uvedenému rozmeru.Počet lamiel:28Nosnosť:do 120 kg
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| POČET LAMIEL | 28 |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| TYP ROŠTU | Polohovací |
| rozměry | 90 x 200 cm |
| Hmotnosť | 16000.000g |