Písací stôl ROYAL B1 Tempo Kondela
388.90 €
Do obchodu
So sektorovým nábytkom ROYAL si splníte svoj sen o domove v provensálskom štýle. Je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Provensálsky vzhľad jej dodáva... Celý popis
Popis
So sektorovým nábytkom ROYAL si splníte svoj sen o domove v provensálskom štýle. Je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Provensálsky vzhľad jej dodáva farebná kombinácia sosny škandinávskej a dubu divokého. Sosna škandinávska svojou kresbou násobí dojem francúzskeho vidieka.
PC stolík ROYAL B1 sa môže pýšiť čistými líniami a prepracovaným dizajnom. PC stolík je obohatený ozdobnými lištami. Úložný priestor ponúka v podobe štyroch šuplíkov, jednej skrinky s policou a výsuvom na klávesnici. Na otváranie slúžia kovové úchytky.
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL vhodné do spálne či jedálne nájdete v našej ponuke.
Farba:sosna škandinávska / dub divoký
Materiál:DTD laminovaná / ozdobné lišty / kov
Rozmery:šírka: 147 cmhĺbka: 55,3 cmvýška: 81,7 cm
výška podstavca: 9 cmvýška vrchnej dosky: 8 cm
Hmotnosť:59 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HRÚBKA DOSKY | 2,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| DEKOR | Sosna skandinávská |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Pracovný |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA | 147 cm |
| VÝŠKA | 81,7 cm |
| HĹBKA | 55,5 cm |
| Hmotnosť | 59000.000g |