NABBI Orentano ST-1800-2200 rozkladací jedálenský stôl pino aurelio / madagascar / nelson
219.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl ORENTANO ST-1800-2200 vnesie do Vášho domova kúsok provensálskeho vánku. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 180-220x90x76,5 cm. Po rozložení... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl ORENTANO ST-1800-2200 vnesie do Vášho domova kúsok provensálskeho vánku. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 180-220x90x76,5 cm. Po rozložení teda dosahuje rozmery až 220 cm. Nábytok z kolekcie Orentano je zhotovený z kvalitných materiálov ako sú DTD (drevotriesková doska) a MDF …
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 180 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.162 m3 |
| VÝŠKA | 76.5 cm |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 76.7 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Orentano ST-1800-2200 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 180 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | pino aurelio / madagascar / nelson |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | funkcia rozkladania |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | pino aurelio / madagascar / nelson |
| MATERIÁL | DTD / MDF |