NABBI Novi EKT rozkladací jedálenský stôl dub sonoma / dub riviera truflový
120.00 €
Do obchodu
Užívajte si spoločné chvíle v kruhu svojej rodiny či priateľov s rozkladacím jedálenským stolom NOVI EKT. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná... Celý popis
Popis
Užívajte si spoločné chvíle v kruhu svojej rodiny či priateľov s rozkladacím jedálenským stolom NOVI EKT. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Kombinácia farieb dub sonoma / dub riviera truflový spolu dokonale ladia a vytvárajú harmonický…
Parametre
| HĹBKA | 68 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÝŠKA | 73.8 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 41.2 kg |
| ŠÍRKA | 116.6 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 40.6 kg |
| ŠÍRKA 2 | 156.6 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Novi EKT |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 116,6 - 156,6 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / dub riviera truflový |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / dub riviera truflový |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |