NABBI Fiver 100 okrúhly jedálenský stôl orech / biela
141.00 €
Do obchodu
Čo môže byť krajšie ako stretnúť sa celá rodina po kope pri spoločnom stole. Chvíle s rodinou či priateľmi Vám bude spríjemňovať a veľkým pomocníkom pri... Celý popis
Popis
Čo môže byť krajšie ako stretnúť sa celá rodina po kope pri spoločnom stole. Chvíle s rodinou či priateľmi Vám bude spríjemňovať a veľkým pomocníkom pri stolovaní sa stane okrúhly jedálenský stôl FIVER 100. Nohy stola sú vyrobené z kvalitného masívneho bukového dreva, vrchná časť stola je lakovaná…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 22.5 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 22.1 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| HĹBKA | 100 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fiver 100 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | orech / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | bukové drevo |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / biela |
| MATERIÁL | bukové drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |