NABBI Bofin 160/200 rozkladací jedálenský stôl dub sonoma
135.00 €
Do obchodu
Užívajte si spoločné chvíle v kruhu svojej rodiny či priateľov s rozkladacím jedálenským stolom BOFIN 160/200. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná... Celý popis
Popis
Užívajte si spoločné chvíle v kruhu svojej rodiny či priateľov s rozkladacím jedálenským stolom BOFIN 160/200. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Nadčasové farebné prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a vyhľadávané. Celkové rozmery…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 45.5 kg |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÝŠKA | 75.4 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 44.9 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bofin 160/200 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |