MEBLOCROSS Expert X rozkladací jedálenský stôl sonoma svetlá
195.00 €
Do obchodu
Rozkladací, praktický a multifunkčný jedálenský stôl EXPERT X je určený hlavne do malých bytových priestorov, no svoje uplatnenie si nájde hádam všade. Stôl... Celý popis
Popis
Rozkladací, praktický a multifunkčný jedálenský stôl EXPERT X je určený hlavne do malých bytových priestorov, no svoje uplatnenie si nájde hádam všade. Stôl je možné zložiť a tak ušetriť množstvo miesta v jedálni. Je možné ho ľahko rozložiť na Vami požadovanú veľkosť, ktorá Vám práve vyhovuje, a to…
Parametre
| ŠÍRKA | 40 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.072 m3 |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Expert X |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 40 - 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, skrinka, zásuvka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sonoma svetlá |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |