MEBLOCROSS Expert 6 skladací jedálenský stôl sonoma svetlá
140.00 €
Do obchodu
Skladací jedálenský stôl EXPERT 6 je určený najmä do maých bytových priestorov. V zloženom stave stôl vytvára nenápadný doplnok s odkladacou plochou 17 cm. V... Celý popis
Popis
Skladací jedálenský stôl EXPERT 6 je určený najmä do maých bytových priestorov. V zloženom stave stôl vytvára nenápadný doplnok s odkladacou plochou 17 cm. V prípade potreby ho jednoducho rozložíte vyzdvihnutím jednej sklápacej dosky, ktorú podložíte nohou a tak vznikne priestor pre stolovanie…
Parametre
| VÝŠKA | 75 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 17 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.034 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17 kg |
| HĹBKA 2 | 81 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Expert 6 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 17 - 81 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sonoma svetlá |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |