MEBLOCROSS Expert 2 rozkladací jedálenský stôl jelša
121.00 €
Do obchodu
Praktický rozkladací jedálenský stôl EXPERT 2 je určený predovšetkým do menších bytových priestorov, no svoje miesto si nájde všade. Stôl je možné zložiť... Celý popis
Popis
Praktický rozkladací jedálenský stôl EXPERT 2 je určený predovšetkým do menších bytových priestorov, no svoje miesto si nájde všade. Stôl je možné zložiť vďaka dvom sklopným doskám, ktorými disponuje a tak nezaberá takmer žiadne miesto, pretože po sklopení má len 22 cm. Stôl ponúka aj možnosť…
Parametre
| HĹBKA | 80 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 22 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.043 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 150 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Expert 2 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 22 - 150 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | jelša |
| FARBA (SLOVNE) | jelša |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | jelša |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |