Lamelový rošt v ráme DOUBLE KLASIK NEW Tempo Kondela 140x200 cm
159.40 €
Do obchodu
Správne vybraný rošt by vám mal poskytnúť pohodlie, flexibilitu a ergonomickú polohu počas spánku. Rošt DOUBLE KLASIK NEW v pevnom ráme tvorí 28 lamiel... Celý popis
Popis
Správne vybraný rošt by vám mal poskytnúť pohodlie, flexibilitu a ergonomickú polohu počas spánku.
Rošt DOUBLE KLASIK NEW v pevnom ráme tvorí 28 lamiel vyrobených z brezového dreva. Sú osadené v gumových puzdrách na ráme roštu, posilnené pásom pre lepšie rozloženie váhy tela. Okrem toho je možné v strednej časti roštu nastavovať tvrdosť.
Rošt je vhodný pre všetky typy penových matracov.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:kov / brezové drevo / guma
Dostupné rozmery:80x200 cm90x200 cm140x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:12 kg / 12 kg / 15 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Guma |
| DEKOR | Breza |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ROZMER | 140x200 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |