Kúpeľňový regál ALBUQUERQUE drevo Dekorhome Hnedá
201.90 €
Do obchodu
Táto elegantná drevená kúpeľňová skriňa bude vo vašej kúpeľni určite vynikať. Voľne stojaca skrinka s hnedou alebo bielou povrchovou úpravou bude skvelým... Celý popis
Popis
Táto elegantná drevená kúpeľňová skriňa bude vo vašej kúpeľni určite vynikať.
Voľne stojaca skrinka s hnedou alebo bielou povrchovou úpravou bude skvelým úložným riešením pre všetky vaše kúpeľňové doplnky, ako sú uteráky, bielizeň a kozmetika. Tento vysoko kvalitný kredenc má skrinku s dvojkrídlovými dvierkami a 3 hornej police. Táto skrinka je dostatočne univerzálny, aby mohla byť použitá aj na chodbe, v kancelárii alebo izbe pre hostí. Jej čistenie i údržba sú praktické.
Montáž je veľmi jednoduchá.
Farba:bielahnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:paulovniové drevo / preglejka
Rozmery:šírka: 46 cmhĺbka: 24 cmvýška: 117,5 cm
Hmotnosť:6,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Preglejka |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,8 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 24 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| DEKOR | Paulownia |
| VÝŠKA | 117,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 6760.000g |