Kúpeľňová skrinka drevo Dekorhome Sivá
135.60 €
Do obchodu
Elegantný a pritom praktický dizajn tejto skrinky vo vašej kúpeľni rozhodne neujde pozornosti.Vyrobená je z dreva Paulownia a MDF, táto kúpeľňová skrinka... Celý popis
Popis
Elegantný a pritom praktický dizajn tejto skrinky vo vašej kúpeľni rozhodne neujde pozornosti.Vyrobená je z dreva Paulownia a MDF, táto kúpeľňová skrinka predstavuje dokonalý nadčasový doplnok do vášho domova. Nájdete v nej 3 otvorené a 2 zatváracie priehradky, kam si môžete uložiť uteráky, bielizeň, kozmetiku a ďalšie rôzne kúpeľňové doplnky. Keďže sa jedná o veľmi všestrannú skrinku, možno ju tiež postaviť na chodbu, do spálne alebo do izby pre hostí.VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné tento produkt upevniť k stene priloženým montážnym príslušenstvom.Farba:bielasiváčiernabiela / sivábiela / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevo paulownie / MDFRozmery:šírka: 46 cmhĺbka: 24 cmvýška: 116 cmHmotnosť:8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| TYP SKRINE | Policová |
| POČET POLÍC | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| DEKOR | Paulownia |
| VÝŠKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7950.000g |