Kúpeľňová skrinka Dekorhome Dub sonoma
72.70 €
Do obchodu
S touto kúpeľňovú skrinkou získate v kúpeľni viac úložného priestoru a zároveň jej dodáte pôsobivejšie, úhľadnejšia vzhľad. Čisté línie a elegantný dizajn... Celý popis
Popis
S touto kúpeľňovú skrinkou získate v kúpeľni viac úložného priestoru a zároveň jej dodáte pôsobivejšie, úhľadnejšia vzhľad. Čisté línie a elegantný dizajn skvele splynú s okolitým zariadením.
Štýlová skrinka je vyrobená z drevotriesky, takže je pevná a stabilná. Obsahuje 3 priehradky a 1 dvierka, ponúka teda celý rad úložných možností a dodatočné miesto, kam upratať vaše kúpeľňové potreby. Úchytka na dvierkach napomáha ľahšiemu otváranie a zatváranie. Skrinku jednoducho očistíte navlhčenou handričkou.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 30 cmhĺbka: 30 cmvýška: 95 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| VÝŠKA | 95 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 13000.000g |