KONDELA Zeron New jedálenské kreslo horčicová / čierna
99.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo Zeron New od značky Kondela je moderným a štýlovým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. S jeho horčicovo-čiernym prevedením prinesie do... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo Zeron New od značky Kondela je moderným a štýlovým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. S jeho horčicovo-čiernym prevedením prinesie do interiéru výrazný farebný akcent.
Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a ľahko sa udržuje…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2367 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zeron New |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 44 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 40 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová / čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |