KONDELA Virat rozkladací jedálenský stôl capuccino vysoký lesk
365.00 €
Do obchodu
Užívajte si spoločné chvíle s rodinou s rozkladacím jedálenským stolom VIRAT. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120x80x76 cm. Po rozložení dostanete šírku stola 160... Celý popis
Popis
Užívajte si spoločné chvíle s rodinou s rozkladacím jedálenským stolom VIRAT. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120x80x76 cm. Po rozložení dostanete šírku stola 160 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná MDF drevovláknitá doska) v kombinácii s tvrdeným sklom. Hrúbka materiálu vrchnej časti je 40 mm…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43.5 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2872 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Virat |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | capuccino vysoký lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| DRUH SKLA | farebné |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | capuccino vysoký lesk |
| MATERIÁL | sklo / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |