KONDELA Vilar DA19 jedálenský stôl sosna biela
325.00 €
Do obchodu
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je jedálenský stôl VILAR DA19. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 146x76x76 cm, stabilitu mu dávajú vysoké drevené... Celý popis
Popis
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je jedálenský stôl VILAR DA19. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 146x76x76 cm, stabilitu mu dávajú vysoké drevené nohy. Stolík Vás bude s radosťou hostiť a spájať v kruhu rodiny a priateľov. Ak túžite po reprezentatívnom bývaní, skúste sa pozrieť na…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.8 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 76 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 146 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0657 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vilar DA19 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | borovica |
| FARBA (SLOVNE) | sosna biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sosna biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |