KONDELA Tarinio jedálenský stôl biela
79.00 €
Do obchodu
Jednoduchý jedálenský stôl TARINIO vyniká svojím jemným štýlom a dizajnom. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 86x60x75 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná... Celý popis
Popis
Jednoduchý jedálenský stôl TARINIO vyniká svojím jemným štýlom a dizajnom. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 86x60x75 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska), ktorej hrúbka je 16 mm. Stôl je v jemnom bielom prevedení, čo mu dodáva nádych elegancie. Jedná sa o kvalitný…
Parametre
| VÝŠKA | 75 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0309 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tarinio |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |