KONDELA Tamora jedálenská stolička biela / chróm
49.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička TAMORA je štýlová, vyniká eleganciou a vzbudzuje v nás pocit dokonalosti. Jemná farebná kombinácia bielej a chrómovej farby mení stoličku... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička TAMORA je štýlová, vyniká eleganciou a vzbudzuje v nás pocit dokonalosti. Jemná farebná kombinácia bielej a chrómovej farby mení stoličku na dizajnérsky kúsok. Kovová konštrukcia podopiera plastový tvarovaný sedák. Stolička Tamora s extra mäkkým sedadlom je čalúnená odolnou a na…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 57 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.43 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0764 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tamora |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / kov |