KONDELA Talos jedálenský stôl biela / chrómová
189.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl TALOS je luxusný dizajnový stôl s pevnou podstavou, ktorý je vhodný na zariadenie kuchyne alebo jedálne. Nohy sú vyrobené z kovu vo farbe... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl TALOS je luxusný dizajnový stôl s pevnou podstavou, ktorý je vhodný na zariadenie kuchyne alebo jedálne. Nohy sú vyrobené z kovu vo farbe chrómu. Horná doska je vyrobená z MDF vo farebnom prevedení biely vysoký lesk. Plocha stola má rozmery 130x80 cm.
Parametre
| VÝŠKA | 75 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 130 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1849 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Talos |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chrómová |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chrómová |
| MATERIÁL | MDF / kov |