KONDELA Sudbury S rozkladací jedálenský stôl dub craft zlatý / dub craft biely
199.00 €
Do obchodu
Nádherný romantický dizajn rozkladacieho jedálenského stola SUDBURY S Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých... Celý popis
Popis
Nádherný romantický dizajn rozkladacieho jedálenského stola SUDBURY S Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene získa. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 135-184x86x77 cm, hrúbka materiálu korpusu je 16 mm. Stôl svojou rozkladacou funkciou poskytne…
Parametre
| VÝŠKA | 77 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.084 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 40.6 kg |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sudbury S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft zlatý / dub craft biely |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub craft zlatý / dub craft biely |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |