KONDELA Signa jedálenská stolička čierna / biela / chrómová
36.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička SIGNA je moderná stolička s vyšším operadlom, ktorá dodá jedinečnosť Vašej jedálni. Nohy sú vyrobené z kovu vo farbe chrómu. Sedacia časť... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička SIGNA je moderná stolička s vyšším operadlom, ktorá dodá jedinečnosť Vašej jedálni. Nohy sú vyrobené z kovu vo farbe chrómu. Sedacia časť je potiahnutá čiernou textilnou kožou PU s bielym pásom uprostred, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Operadlo je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.8 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0282 m3 |
| HĹBKA | 44 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Signa |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biela / chrómová |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| POŤAH (SLOVNE) | ekokoža |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké operadlo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biela / chrómová |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| POŤAH | ekokoža |