KONDELA Saloma New jedálenská stolička smaragdová (Velvet) / chróm
69.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Saloma New od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej smaragdová farba v prevedení Velvet dodá vášmu domovu štýlový... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Saloma New od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej smaragdová farba v prevedení Velvet dodá vášmu domovu štýlový a elegantný vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky s chromovanými prvkami, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť.
Parametre
| ŠÍRKA | 42 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HĹBKA | 56.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.087 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Saloma New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | smaragdová (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | smaragdová (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |