KONDELA Sabra jedálenská stolička ružová (Velvet) / buk
59.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Sabra od značky Kondela je moderným a štýlovým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Jej ružové prevedenie v kombinácii s bukovými... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Sabra od značky Kondela je moderným a štýlovým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Jej ružové prevedenie v kombinácii s bukovými nohami dodá interiéru sviežosť a eleganciu.
Stolička je vyrobená z kvalitného materiálu, konkrétne látky a dreva. Poťahový materiál…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1935 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 82 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| HĹBKA | 48 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sabra |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová (Velvet) / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová (Velvet) / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |