KONDELA Perak rozkladací jedálenský stôl biela
379.00 €
Do obchodu
Luxusný rozťahovací stôl PERAK je dizajnový jedálenský stôl s pevnou kovovou podstavou a vrchnou časťou pozostávajúcou z MDF dosky vo farebnom prevedení biely... Celý popis
Popis
Luxusný rozťahovací stôl PERAK je dizajnový jedálenský stôl s pevnou kovovou podstavou a vrchnou časťou pozostávajúcou z MDF dosky vo farebnom prevedení biely vysoký lesk. Plocha stola má rozmery 160x90 cm a po rozložení až 220x90 cm.
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 86 kg |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4504 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Perak |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | MDF / oceľ |