KONDELA Pedal jedálenský stôl dub / čierna
169.00 €
Do obchodu
Hľadáte moderný a zároveň praktický stôl do Vašej domácnosti? Potom je jedálenský stôl PEDAL to pravé pre Vás. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 140x80x76 cm, takže... Celý popis
Popis
Hľadáte moderný a zároveň praktický stôl do Vašej domácnosti? Potom je jedálenský stôl PEDAL to pravé pre Vás. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 140x80x76 cm, takže je dostatočne priestranný pre 4-6 osôb. Vrchný plát stolíka je z MDF (drevovláknitá doska) vo farbe dubu. Nohy stolíka sú z kovu v čiernej…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1528 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pedal |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |