KONDELA Oliva New jedálenská stolička modrá (Velvet) / chróm
39.98 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Oliva New v modrom prevedení (Velvet) / chróm je moderným a štýlovým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Tento produkt je od... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Oliva New v modrom prevedení (Velvet) / chróm je moderným a štýlovým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Tento produkt je od renomovanej značky Kondela, ktorá je známa svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Stolička má tmavú farbu s elegantným modrým poťahom …
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.8 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1127 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Oliva New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |