KONDELA Nobata jedálenská stolička sivohnedá (taupe) / sivá
49.00 €
Do obchodu
Zariaďte si elegantnú a modernú kuchyňu s jedálenskou stoličkou NOBATA. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x56x99 cm. Výška sedu je 47,5 cm a hĺbka sedu je 42,5... Celý popis
Popis
Zariaďte si elegantnú a modernú kuchyňu s jedálenskou stoličkou NOBATA. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x56x99 cm. Výška sedu je 47,5 cm a hĺbka sedu je 42,5 cm. Stolička je čalúnená kvalitnou ekokožou v odtieňoch farby sivohnedej Tapue. Stabilitu držia pevné kovové nohy v sivej farbe. Nosnosť…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.88 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 42 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1938 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nobata |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | sivohnedá (taupe) / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivohnedá (taupe) / sivá |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |