KONDELA Montana STW rozkladací jedálenský stôl dub lefkas tmavý / smooth sivý
369.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW môže dokonale doplniť Vašu predstavu o skvostnom domove. Stane sa ideálnym pomocníkom tam, kde sa schádza rodina a... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl MONTANA STW môže dokonale doplniť Vašu predstavu o skvostnom domove. Stane sa ideálnym pomocníkom tam, kde sa schádza rodina a priatelia pri chutnom jedle. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-203x90x82 cm. Keď prídeme domov po náročnom dni, mali by sme úplne vypnúť a zahodiť…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1232 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 72 kg |
| ŠÍRKA 2 | 203 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Montana STW |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 203 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas tmavý / smooth sivý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub lefkas tmavý / smooth sivý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |