KONDELA Metal New jedálenská stolička biela / chróm
39.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička METAL je pohodlná moderná stolička, ktorá dodá Vašej jedálni jedinečnosť. Sedieť dlhé hodiny už pre vás nebude utrpenie. Nohy sú vyrobené... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička METAL je pohodlná moderná stolička, ktorá dodá Vašej jedálni jedinečnosť. Sedieť dlhé hodiny už pre vás nebude utrpenie. Nohy sú vyrobené z chrómu a sedacia časť z plastu bielej farby. Pre väčšie pohodlie je doplnená mäkkou vložkou na sedenie. Vložka na sedáku je vyrobená…
Parametre
| ŠÍRKA | 46 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.05 m3 |
| HĹBKA | 47 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Metal New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 150 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / kov |