KONDELA Medor okrúhly jedálenský stôl dub tmavý / čierna
199.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl Medor od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavým dubovým prevedením a čiernymi detailmi sa... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl Medor od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavým dubovým prevedením a čiernymi detailmi sa hodí do interiéru v štýle industriál, ale aj do modernej minimalistické kuchyne.
Stôl je vyrobený z aglomerovaného materiálu MDF,…
Parametre
| HĹBKA | 120 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 33 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2082 m3 |
| VÝŠKA | 76 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Medor |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub tmavý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub tmavý / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |