KONDELA Mauro rozkladací jedálenský stôl dub sonoma / biela
99.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl MAURO je štýlový rozkladací stôl, vhodný na zariadenie jedálne alebo letných terás. Kovové nohy bielej farby sú doplnené doskou z fóliovanej... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl MAURO je štýlový rozkladací stôl, vhodný na zariadenie jedálne alebo letných terás. Kovové nohy bielej farby sú doplnené doskou z fóliovanej MDF vo farbe dub sonoma.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0491 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mauro |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 60 - 120 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | fóliovaná MDF / kov |