KONDELA Lorita jedálenská stolička hnedá (Velvet) / buk
49.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Lorita je elegantným a praktickým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Jej moderný vzhľad a svetlá hnedá farba (Velvet) s bukovými... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Lorita je elegantným a praktickým doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Jej moderný vzhľad a svetlá hnedá farba (Velvet) s bukovými detailmi sa hodí do rôznych interiérových štýlov. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a dreva, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť.…
Parametre
| ŠÍRKA | 48 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0792 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.43 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lorita |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá (Velvet) / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá (Velvet) / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |