KONDELA Lega jedálenská stolička smaragdová (Velvet) / buk
29.90 €
Do obchodu
Táto jedálenská stolička Lega od značky Kondela je skvelým doplnkom do každej moderného interiéru. Jej smaragdová farba v prevedení Velvet dodá vášmu domovu... Celý popis
Popis
Táto jedálenská stolička Lega od značky Kondela je skvelým doplnkom do každej moderného interiéru. Jej smaragdová farba v prevedení Velvet dodá vášmu domovu štýlový a elegantný vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a kovu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu.
Stolička sa…
Parametre
| VÝŠKA | 81 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.3 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1855 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lega |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | smaragdová (Velvet) / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | smaragdová (Velvet) / buk |
| MATERIÁL | látka / kov |