KONDELA Kraz jedálenský stôl 120x80 cm biela / čierna
129.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl KRAZ 120x80 cm je praktický stôl, za ktorý možno pohodlne usadiť 4 osoby. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl KRAZ 120x80 cm je praktický stôl, za ktorý možno pohodlne usadiť 4 osoby. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení biela / čierna. Hrany stola sú ohraničené ABS úpravou.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0586 m3 |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kraz |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |