KONDELA Korintos rozkladací jedálenský stôl biely lesk
399.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl KORINTOS je kus nábytku, ktorý je elegantný a vnáša do domácnosti nádych jemnosti. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-200x90x76 cm. Na... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl KORINTOS je kus nábytku, ktorý je elegantný a vnáša do domácnosti nádych jemnosti. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-200x90x76 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná MDF (drevovláknitá doska). Farebné prevedenie v bielej s leskom HG čo zvýrazňuje modernosť nábytku. Vďaka…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3899 m3 |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 64.7 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Korintos |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | MDF / oceľ |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |