KONDELA Kiria jedálenská stolička terakota / sivá (Velvet)
99.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Kiria od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jejím tmavým odtieňom terakoty a sivej farby prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Kiria od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jejím tmavým odtieňom terakoty a sivej farby prinesie do vášho priestoru teplú atmosféru. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a kovu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu.
Stolička sa dodáva…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 83 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2943 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kiria |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 95 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | terakota / sivá (Velvet) |
| PREVEDENIE POŤAHU | oranžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | terakota / sivá (Velvet) |
| MATERIÁL | látka / kov |