KONDELA Kimea jedálenská stolička terakota / tmavosivá / čierna
59.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Kimea je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Jej farebné prevedenie v odtieňoch terakoty, tmavosivej a čiernej... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Kimea je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Jej farebné prevedenie v odtieňoch terakoty, tmavosivej a čiernej dodá interiéru štýlový a súčasný vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitného materiálu - látky a kovu, čo zaručuje jej dlhú životnosť.
…Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2166 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.4 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kimea |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | terakota / tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | oranžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | terakota / tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |