KONDELA Kalina jedálenské kreslo sivá / čierna
79.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo Kalina v sivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z ekokože a... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo Kalina v sivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z ekokože a kovu, čo mu dodáva eleganciu a robustnosť. S jeho tmavými tónmi prinesie do vášho interiéru sofistikovaný vzhľad.
Kreslo sa dodáva…
Parametre
| ŠÍRKA | 50 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.45 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4806 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kalina |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 40 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |