KONDELA Gamin 80 New okrúhly jedálenský stôl biela / buk
69.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl GAMIN 80 NEW sa vďaka svojmu prevedeniu hodí aj do menších priestorov, napríklad aj na balkóny či terasy. Jeho rozmery sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl GAMIN 80 NEW sa vďaka svojmu prevedeniu hodí aj do menších priestorov, napríklad aj na balkóny či terasy. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 80x80x74 cm. Vyrobený je z kvalitného a odolného materiálu. Vrchnú dosku tvorí MDF (drevovláknitá doska) v nežnej bielej, drevené nohy sú vo…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 74 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1012 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| HĹBKA | 80 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gamin 80 New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne drevo / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / buk |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |