KONDELA Friado jedálenský stôl dub / čierna
159.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl Friado je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavou farbou dubu a čiernej, pridáva elegantný dotyk do interiéru. Tento... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl Friado je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavou farbou dubu a čiernej, pridáva elegantný dotyk do interiéru. Tento stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu MDF, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stôl má rozmery…
Parametre
| ŠÍRKA | 150 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2299 m3 |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23.2 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Friado |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |